To już przedostatnia jesienna kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Na pewno nie zabraknie w niej emocji, bo zmierzą się ze sobą dwie czołowe ekipy tych rozgrywek, LKS Czeluśnica i Czarni Jasło.

Drużyna z Czeluśnicy zajmuje czwartą pozycję w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Na swoim stadionie nie znalazła jeszcze pogromcy w tym sezonie, tracąc punkty jedynie w meczach z Tempem Nienaszów i Wiki Sanok. W ostatniej kolejce LKS Czeluśnica przegrał ważne starcie w Rymanowie i szkoleniowiec rywali zapowiada pełną rehabilitację w najbliższej potyczce z Czarnymi Jasło.

Bardzo szybko, bo już po trzeciej kolejce bieżących rozgrywek doszło do zmiany na stołku trenerskim w Czeluśnicy. Szymona Gołdę zastąpił Marcin Łukaczyński. Zespół z Czeluśnicy odzyskał dobrą dyspozycję z poprzedniej kampanii, grając w ocenie wielu trenerów innych drużyn najlepszą piłkę w lidze.

Pojedynek tych dwóch zespołów gwarantuje sporą dawkę emocji na wysokim poziomie. W niedzielne popołudnie spotkają się dwie ekipy, które tracą mało bramek, ale z przodu potrafią skruszyć nie jeden szczelny blok defensywny. Widzimy się w Czeluśnicy!

LKS Czeluśnica – JKS Czarni 1910 Jasło
XIV kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
5 listopada 2023 r. (niedziela), godzina 14.00
Stadion Piłkarsko-Lekkoatletyczny w Czeluśnicy

Poprzedni artykułWyniki drużyn młodzieżowych
Następny artykułDwie różne połowy w Czeluśnicy