Drużyna Czarnych Jasło w ramach 5. kolejki spotkań o mistrzostwo krośnieńskiej Klasy Okręgowej wyjeżdża do Beska na pojedynek z miejscowym Przełomem.

Przełom Besko po czterech kolejkach zajmuje czwartą pozycję w ligowej tabeli. Na swoim koncie podopieczni Pawła Jaślara mają dwie wygrane, jeden remis i porażkę w ostatnim meczu ze Startem Rymanów. Jeden punkt zdobyli w Dukli, zaś na swoim obiekcie odnieśli dwa zwycięstwa, rozbijając m.in. LKS Skołyszyn 5:0.

W poprzednim sezonie na stadionie w Besku padł remis 2:2. Bramki dla Czarnych zanotowali byli już gracze naszego klubu, natomiast w szeregach gospodarzy nadal występują piłkarze, którzy wtedy wpisali się na listę strzelców, a więc Mateusz Zajączkowski i Jakub Szybka.

Nasi rywale pozyskali w przerwie letniej dwóch ciekawych zawodników. Do zespołu powrócił środkowy obrońca lub pomocnik Serhiy Salyuk oraz Kolumbijczyk Aris Andres, który jest aktualnie najlepszym strzelcem drużyny z trzema trafieniami na koncie.

Czarni Jasło po czterech zwycięstwach z rzędu poszukają kolejnej zdobyczy punktowej na trudnym terenie rywala. W ostatnim meczu z Partyzantem odblokował się Mateusz Michoń, do tego wysoka skuteczność Sebastiana Suszki pod polem karnym przeciwników pozwala mieć nadzieję na dobre spotkanie zakończone wygraną Biało-czarnych.

Przełom Besko – JKS Czarni 1910 Jasło
V kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
3 września 2023 r. (niedziela), godzina 16
stadion w Besku, przy ulicy Kolejowej 101

Poprzedni artykułWyniki drużyn młodzieżowych
Następny artykułWeekendowy rozkład jazdy