Grupy młodzieżowe naszego klubu mają za sobą kolejną serię gier. We wtorkowych rywalizacjach udało się zainkasować aż trzy komplety punktów, co jest niewątpliwie powodem do dumy.

Juniorzy starsi ulegli na własnym boisku Stali Mielec mimo tego, że jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym meczu za sprawą Kajetana Frączka. Jeszcze przed przerwą goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugiej odsłonie bramkę dla jaślan strzelił Sebastian Brej, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej.

Czarni Jasło – Stal Mielec 2:4 (1:2)
Bramki: Frączek, Brej.

Emocjonujący przebieg miało spotkanie juniorów młodszych w Sanoku. Po bezbramkowej pierwszej połowie, drugą od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze. Młodzi jaślanie z wielką determinacją dążyli do zmiany rezultatu tego meczu, co udało się dokonać rzutem na taśmę w 89. minucie spotkania.

Ekoball Stal Sanok – Czarni Jasło 1:2 (0:0)
Bramki: Szot, Sendra.

Trampkarze starsi przełamali swoją niemoc z początku sezonu i po dobrym występie ograli Siarkę Tarnobrzeg. Łupem bramkowym podzielili się Karol Twardzik w pierwszej oraz Kacper Magnowski w drugiej części tego pojedynku.

Czarni Jasło – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)
Bramki: Twardzik, Magnowski.

Trampkarze młodsi bez żadnych problemów poradzili sobie z Liwoczem Brzyska. Z meczu wyjazdowego przywieźli komplet punktów, a rywali pozostawili z bagażem sześciu bramek. Łącznie na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników, dublet zaliczył Oliwier Dąborowski.

Liwocz Brzyska – Czarni Jasło 0:6 (0:2)
Bramki: Dąborowski dwie, Krowicki, Krajenta, Szczyrba, Podolski.

Foto: Daniel Aleksander.

Poprzedni artykułWtorkowy rozkład jazdy
Następny artykułZapowiedź meczu z Przełomem