Mamy Lidera !!!

Wygrywamy wczorajszy mecz 2:1 i wskakujemy na pozycję samodzielnego lidera.Po pucharowym zwycięstwie przyszedł czas na ligowa batalie z Zamczyskiem ,mecz w pierwszej połowie nie wyglądał tak jak by tego wszyscy sobie życzyli ale i tak schodzimy na przerwę z jedno bramkowa zaliczką.W 44 minucie Maciej Sowa ruszył skrzydłem w stronę bramki Odrzykonia dośrodkował i piłka trafiła w rękę defensora Zamczyska i sędzia bez wahania podyktował rzut karny który pewnym strzałem wykorzystuje Wojciech Munia.Druga połowa rozpoczyna się wręcz idealnie dla nas,już w 48 minucie Kuba Wyderka który zagrał naprawdę solidny mecz odbiera piłkę podaje natychmiast do Setlaka ,Paweł strzela na bramkę ,bramkarz odbija piłkę którą dobija niezawodny tego dnia Wojciech Munia.Niestety w 55 minucie po zagraniu ręka w naszym polu karnym tracimy bramkę .Do końca staramy sie strzelić trzecią bramkę lecz nasze akcję niestety kończą się na bramkarzy rywala. Trzy punkty zainkasowane ale jeszcze trochę pracy przed nami wiec WALCZYĆ TRENOWAĆ JKS MUSI PANOWAĆ!!!

Bramki:Wojciech Munia 44′ i 48′.

Składy: Damian Niemczyński – Wojciech Dziedzic (C), Michał Borowiec, Aleksander Nabożny, Krzysztof Szydło, Artur Wójtowicz, Jakub Wyderka, Bartosz Szopa, Maciej Sowa, Paweł Setlak, Wojciech Munia  – Patryk Szostak, Wojciech Myśliwiec,, Dariusz Bałut,Kacper Szura, Tomasz Pałucki.

Trener: Ryszard Skuba