Drodzy Kibice, Sympatycy Naszego Klubu!

Jak wszyscy wiemy miasto Jasło nie dysponuje żadnym typowym krytym obiektem, na którym w okresie jesienno – zimowym można prowadzić zajęcia treningowe piłki nożnej. Dzieci i młodzież trenująca w naszym mieście w okresie jesienno – zimowym musi korzystać z niewymiarowych sal gimnastycznych, często nie przystosowanych do treningów piłkarskich.

W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie inicjatywy II edycji „Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego” i oddanie głosu na projekt nr 1: „Instalacja hali pneumatycznej na terenie boiska typu „Orlik” przy ulicy Szkolnej 38 w Jaśle”.

Hala pneumatyczna ma wszechstronne przeznaczenie i wpłynie w bardzo wielkim stopniu na wzrost poziomu kultury fizycznej i rekreacji wśród dzieci i młodzieży, a także na rozwijanie działalności profilaktycznej i przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym przez zagospodarowanie czasu wolnego. Tego rodzaju Infrastruktura sportowa umożliwia szeroką dostępność społeczeństwa w aktywnym uprawianiu sportu, a szczególnie dzieci i młodzieży.

Czas poświęcony na głosowanie to kilka minut, które mogą mieć ogromne znaczenie dla Jasielskiego Sportu!

Głosować można:
– bezpośrednio w Urzędzie Miasta na karcie głosowania (należy zabrać dowód osobisty).
– internetowo na stronie https://konsultacje.um.jaslo.pl/pl/budzet/glosowanie/2

Poprzedni artykułWygrywamy 2:1
Następny artykułMamy Lidera !!!