Nadchodzi długo wyczekiwana przez jasielskich kibiców chwila. Zawodnicy Czarnych Jasło wracają na pierwszy wiosenny mecz ligowy do swojej twierdzy na Śniadeckich.

Rywalem Czarnych Jasło będzie Przełom Besko, który w poprzedniej rundzie jako pierwszy zatrzymał podopiecznych Mateusza Ostrowskiego, remisując na swoim stadionie 1:1. Jest to jedyny remis jasielskich piłkarzy w tym sezonie. W zespole z Beska w przerwie zimowej nastąpiła zmiana trenera. Pawła Jaślara, który odszedł do Ekoballu Sanok zastąpił Wojciech Pasternak. Przełom pod wodzą nowego szkoleniowca wygrał w tym roku dwa mecze oraz dwa przegrał. W ostatniej kolejce wysoko uległ Startowi Rymanów. Beskowianie zajmują aktualnie szóstą pozycję w klasyfikacji drużyn z dorobkiem 32 punktów na swoim koncie. Spośród zespołów z miejsc 1-8 mają najwięcej straconych goli.

Czarni Jasło po trzech trudnych wyjazdowych potyczkach zagrają wreszcie przed własną publicznością. Ostatni raz ligowe emocje jasielscy kibice przeżywali w meczu zamykającym rundę jesienną tj. 11 listopada. Po pięciu miesiącach przerwy ponownie na stadion przy ulicy Śniadeckich 15 wybiegną piłkarze, by mierzyć się w walce o cenne punkty.

JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Przełom Besko
20. kolejka spotkań o mistrzostwo Klasy Okręgowej Krosno
sobota, 20 kwietnia 2024 r., godzina 16.30, stadion w Jaśle
sędziowie: Samborowski, Gancarz, Gumienny (Krosno)

Poprzedni artykułLista strzelców Klasy Okręgowej
Następny artykułWeekendowy rozkład jazdy