Naszego bramkarza Łukasza „Lepę” Lepuckiego zapytaliśmy o początek sezonu Klasy Okręgowej, dlaczego zdecydował się na powrót do Jasła i jaki jest poziom rozgrywek małopolskich.

Czy spodziewałeś się tak dobrego początku rundy w wykonaniu całego zespołu? Trzy mecze, dziewięć punktów, pozycja lidera.

Zależało mi na tym, żeby wejść w sezon najlepiej jak się da, udało się to całej drużynie i jestem z tego zadowolony. A co przyniosą kolejne spotkania to się okaże. My jako drużyna będziemy robić wszystko, aby nadal wygrywać mecze.

Co zadecydowało o tym, że postanowiłeś wrócić do Jasła po dwóch latach gry w Kolejarzu Stróże?

Otrzymałem telefon i długo nie musiałem się zastanawiać, zawsze dobrze jest wrócić do domu. Chcę pomóc Czarnym Jasło w realizacji ich celów. Ponadto wiele zawdzięczam temu klubowi, stąd taka moja decyzja.

Grałeś w czwartej i piątej lidze małopolskiej. Czy mógłbyś porównać poziom tych rozgrywek do naszych na Podkarpaciu?

W IV lidze małopolskiej poziom był wysoki, mecze stały na dobrym poziomie. Na pewno zdobyłem przez to dużo doświadczenia oraz nabrałem pewności siebie. Natomiast V liga małopolska jest zbliżona poziomem do naszej okręgówki, ale wydaje mi się, że jest tam trochę więcej gry piłką i lepsza organizacji gry w niektórych drużynach.

Foto: Krzysztof Paryś

Poprzedni artykułLista strzelców Klasy Okręgowej
Następny artykułZapowiedź meczu z Partyzantem