Przed nami 4. kolejka spotkań o mistrzostwo krośnieńskiej Klasy Okręgowej, gdzie najciekawiej zapowiadające się starcie tej serii gier odbędzie się na Śniadeckich 15. Czarni Jasło podejmować będą Partyzanta Targowiska, który ograł w ubiegłą sobotę Start Rymanów.

Jak wspomniano na wstępie, Partyzant Targowiska był autorem największej niespodzianki poprzedniej kolejki spotkań. Na swoim stadionie wysoko pokonał jednego z faworytów rozgrywek. Podbudowani dobrym występem i rozmiarami zwycięstwa podopieczni trenera Lecha Czai przyjeżdżają do Jasła po korzystny rezultat, dlatego nastawiona na zwycięstwo drużyna rywali gwarantuje dobre widowisko w sobotnie popołudnie na stadionie przy Ś15.

Partyzant zajmuje obecnie szóstą pozycję w ligowej tabeli, mając w swoim dorobku sześć punktów, na co złożyły się wygrane ze Startem i LKS-em Skołyszyn. Niezbyt udanie wypadła za to inauguracja rozgrywek, bo nasi najbliżsi przeciwnicy musieli uznać wyższość Przełęczy Dukla. Najlepszym aktualnie strzelcem drużyny jest Hubert Wilk, autor czterech trafień i do spółki z Rafałem Nikodym lideruje w klasyfikacji strzelców.

Czarni Jasło bardzo udanie rozpoczęli rozgrywki Klasy Okręgowej. Wszystkie trzy mecze zakończyli zwycięstwami, co dało im pierwszą pozycję w ligowej stawce. Najbliższe dwie kolejki będą dla podopiecznych Mateusza Ostrowskiego ważnymi sprawdzianami, gdyż oprócz Partyzanta przyjdzie im się mierzyć tydzień później z wiceliderem Przełomem Besko.

Oba pojedynki ubiegłego sezonu nie wyłoniły zwycięzców. W Jaśle był bezbramkowy remis, w Targowiskach skończyło się 1:1. Jak będzie tym razem dowiemy się po ostatnim gwizdku sędziego Sławomira Kielara z Krosna.

JKS Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska
IV kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
26 sierpnia 2023 r. (sobota), godzina 17
stadion w Jaśle, przy ulicy Śniadeckich 15

Poprzedni artykułLepucki: Wiele zawdzięczam klubowi
Następny artykułWeekendowy rozkład jazdy