W piątek na hali MOSiR w Jaśle odbyło się noworoczne spotkanie byłych trenerów i zawodników klubu JKS Czarni 1910 Jasło.

Podczas spotkania odbyły się konkurencje piłkarskie wzorowane na telewizyjnym programie Turbokozak. Najlepiej z nimi poradził sobie Waldemar Wolski, drugie miejsce zajął Andrzej Semla, a na ostatnim miejscu podium uplasował się Andrzej Zabawa.

Była to już szósta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarze byłych piłkarzy i trenerów jasielskiego klubu. Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia jest Piotr Gogosz przy sporej pomocy Daniela Aleksandra.

Na zdjęciu znajdują się, w górnym rzędzie od lewej: Marcin Łukaczyński, Robert Mastaj, Ryszard Skuba, Wojciech Dubiel, Andrzej Zabawa, Marek Dyląg, Grzegorz Kosiba, Tomasz Gogosz, Jerzy Chomiszczak, Tomasz Dobrowolski, Andrzej Karamon. W środkowym rzędzie od lewej: Piotr Gogosz, Wiesław Nabożny, Marek Szajna, Krzysztof Chomiszczak, Paweł Gogosz, Wacław Ochałek, Dariusz Janusz, Janusz Pruchnik, Wiesław Wszołek, Zdzisław Żmigrodzki, Andrzej Łucki. W dolnym rzędzie od lewej: Grzegorz Wolski, Adam Podolski, Jerzy Schindler, Roman Gogosz, Andrzej Czajka, Bogdan Rumiński, Andrzej Semla, Waldemar Wolski.

Foto: Daniel Aleksander.

Poprzedni artykułKlasa Okręgowa wraca w marcu!
Następny artykułNowiny24: Jasło chce dobrej piłki i nowoczesnego stadionu