Jest nam bardzo miło przekazać informację, że klub JKS Czarni 1910 Jasło zawarł umowę sponsoringową z największym ubezpieczycielem w Polsce – Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń.

Do uroczystego podpisania umowy doszło dzisiaj w audytorium Generatora Nauki w Jaśle. Z ramienia klubu dokumenty parafował prezes Piotr Samborski, a naszego nowego sponsora reprezentował Łukasz Turkowski, dyrektor zarządzający do spraw marketingu, sponsoringu i prewencji w PZU.

Jako spółka Skarbu Państwa bardzo poważnie traktujemy politykę rządu w zakresie rozwoju sportu i chcemy mieć w tym swój udział, robić to odpowiedzialnie. Dbając o nasze biznesowe cele uważamy, że właśnie w takich małych ojczyznach, regionach, drzemie ukryty potencjał, który można wydobyć przy dobrej współpracy, przy odpowiednim wsparciu. Mając stabilnego partnera takie kluby jak Czarni Jasło mogą mieć dobry rozwój, przyciągać nowych piłkarzy, przyciągać widzów, rozbudzać sportowe emocje i budować lokalną społeczność – powiedział podczas konferencji przedstawiciel PZU Łukasz Turkowski.

Pozytywne przeprowadzenie rozmów oraz ich finalizacja w postaci umowy sponsoringowej były możliwe dzięki pomocy Szefa Gabinetu Politycznego Ministra Aktywów Państwowych Piotra Rycerskiego, za co serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w zbliżających się wyborach do Sejmu RP.

Chciałbym bardzo podziękować panu Łukaszowi Turkowskiemu i panu Piotrowi Rycerskiemu za pomoc i przygotowanie tego projektu. Jest nam niezmiernie miło, że Powszechny Zakład Ubezpieczeń został sponsorem klubu. Na pewno przełoży się to na rozwój zarówno drużyny seniorów jak i grup młodzieżowych – powiedział prezes jasielskiego klubu sportowego Piotr Samborski.

W ramach współpracy na koszulkach zawodników zespołu seniorów pojawi się logo PZU, zaś na stadionie przy ulicy Śniadeckich 15 w Jaśle umieszczone zostaną banery reklamowe sponsora od najbliższego domowego spotkania ligowego.

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułPowrót Adriana Brzostowskiego
Następny artykułWeekendowy rozkład jazdy