Pomocnik Marcin Janus będzie do dyspozycji Mateusza Ostrowskiego na najbliższe spotkanie ligowe z Ostoją Kołaczyce.

Kibiców mogła zastanawiać nieobecność Marcina Janusa w ostatnim meczu z Naftą Jedlicze. Trener Mateusz Ostrowski uspokajał, że to planowana absencja i od następnego spotkania pomocnik będzie już gotowy do gry. Niemniej jednak zastępujący go Paweł Setlak rozegrał dobre zawody.

Marcin wcześniej nas informował, że będzie miał wyjazd, który został już zabukowany i to będzie 3-4 dniowa nieobecność. Związane z tym było wejście Pawła Setlaka, który uważam bardzo dobrze zaprezentował się i to on rozpoczął akcję, po której strzeliliśmy bramkę na 1:0 – mówił na konferencji pomeczowej trener Czarnych Jasło.

Jasielscy kibice cierpliwie czekają na jeszcze jeden powrót, a mianowicie napastnika Adriana Brzostowskiego, który nabawił się kontuzji kolana w pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu z Górnikiem Grabownica Starzeńska. Świetną informacją jest to, że nasz zawodnik bardzo szybko się regeneruje, wznowił już treningi z zespołem i powoli będzie zwiększał obciążenia.

Niewykluczone, że Adrian wróci do gry szybciej, niż się spodziewaliśmy, bo okazuje się, że nie jest to na tyle poważny uraz, żeby go nie zobaczyć do końca roku – mówił po spotkaniu z Partyzantem Targowiska trener Mateusz Ostrowski.

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułWyniki drużyn młodzieżowych
Następny artykułRayen Monzer piłkarzem Czarnych