Zmienne szczęście zespołów młodzieżowych naszego klubu. Rzutem na taśmę trzy „oczka zgarnęli juniorzy starsi. Jeden punkt trafił na konto trampkarzy starszych. Pierwszą porażkę w sezonie zanotowali trampkarze młodsi.

Sporo działo się podczas meczu juniorów starszych ze Startem Pruchnik. Rywale prowadzili 1:0 i 2:1, jednak ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się jaślanie. Wygraną Czarnym zapewnił Oskar Polakiewicz w doliczonym czasie gry. Oba zespoły kończyły to spotkanie w dziesięciu.

Czarni Jasło – Start Pruchnik 4:3 (0:1)
Bramki: Henzel, Jagielski, Polakiewicz dwie.

Juniorzy młodsi po serii trzech zwycięstw z rzędu zostali zastopowani przez SMS Resovię II. Niestety mimo wielu prób nie udało się naszym zawodnikom wpisać na listę strzelców w tym meczu.

SMS Resovia II Rzeszów – Czarni Jasło 4:0 (2:0)

Trampkarze starsi przywieźli jeden punkt z Dębicy, gdzie mierzyli swe siły z Igloopolem. Dwie bramki zdobył Oskar Pyznar, zaś gola zapewniającego remis strzelił w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Igloopol Dębica – Czarni Jasło 2:2 (0:1)
Bramki: Pyznar dwie.

Pierwszą porażkę w bieżącym sezonie zanotowali trampkarze młodsi. Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego rozstrzygnięcia, ale rywale po dwóch rzutach karnych odwrócili losy rywalizacji na swoją korzyść.

Zamczysko Mrukowa – Czarni Jasło 2:1 (0:1)
Bramka: Dąborowski.

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułDziękujemy za Waszą obecność!
Następny artykułMarcin Janus wraca do składu