Kilka dni po wpadce w Grabownicy Starzeńskiej nadarza się okazja do rehabilitacji. Na stadionie MOSiR-u „Wierchy” w Sanoku przyjdzie naszym seniorom zmierzyć się z miejscowym Wiki.

Obie drużyny przegrały swoje inauguracyjne wiosenne pojedynki. Wiki Sanok mimo wielu dogodnych sytuacji w Rymanowie zakończyła mecz ze Startem bez zdobyczy punktowej. Wiki podobnie jak Czarni Jasło będzie szukać rehabilitacji w najbliższym spotkaniu, które ze względu na prace renowacyjne murawy na Wiki Arenie zostało przeniesione na stadion, gdzie swoje mecze w 4. lidze podkarpackiej rozgrywa Ekoball Stal Sanok.

Sanoczanie zajmują aktualnie ósme miejsce w ligowej tabeli. W rundzie jesiennej wygrali sześć spotkań i trzy razy zremisowali. Grającym trenerem zespołu jest dobrze nam znany Patryk Fryc. W meczach sparingowych formą błyszczeli Mateusz Kuzio i wspomniany Fryc. Obaj strzelili 20 goli w zimowym okresie przygotowawczym, rozbijając m.in. LKS Płowce, Orzeł Wysoka czy LKS Pustków.

Czarni Jasło jadą do Sanoka z planem poprawy nastrojów przed świętami Wielkanocnymi. Nastrojów swoich oraz jasielskich kibiców. Dobrze rundę rozpoczął Mateusz Michoń, autor dwóch bramek w Grabownicy Starzeńskiej. Jedno trafienie dorzucił nowy nabytek Radosław Macnar, więc o siłę ofensywną naszego zespołu powinniśmy być spokojni. Sędzią głównym środowego pojedynku będzie Piotr Prajsnar z Kombornii.

KS Wiki Sanok – JKS Czarni 1910 Jasło
17. kolejka o mistrzostwo Klasy Okręgowej Krosno
środa, 27 marca 2024 r., godzina 19.00, stadion MOSiR Sanok

Poprzedni artykułŁukasz Nigborowicz wyróżniony
Następny artykułPełna rehabilitacja w Sanoku