O północy rozpoczęło się głosowanie na najpopularniejszych sportowców w naszym województwie. Na początek rywalizacja w miastach i powiatach. Wśród sporej liczby kandydatów mamy swoich przedstawicieli.

Wyróżnienia dla najpopularniejszych sportowców zostaną przyznane w pięciu kategoriach (sportowiec roku – kobieta, sportowiec roku – mężczyzna, talent roku, trener roku, drużyna roku). Cały plebiscyt został podzielony na trzy etapy: powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski.

W kategorii sportowiec roku – mężczyzna nasi kibice mogą głosować na Karola Poterę i Wiktora Farę z drużyny seniorów oraz Kacpra Krowickiego z zespołu juniorów.

W kategorii drużyna roku nominowana została drużyna seniorów JKS Czarni 1910 Jasło, natomiast w kategorii trener roku można oddawać głosy na Mateusza Ostrowskiego.

Aby przejść na stronę plebiscytu i zagłosować wystarczy kliknąć w nazwę kategorii, które są wyświetlone powyżej na czerwono.

Plebiscyt Sportowy Nowin to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców w naszym województwie. W tegorocznej 64. edycji, najpopularniejszych sportowców, osobno w miastach oraz każdym powiecie, wybiorą kibice – Czytelnicy Gazety Codziennej Nowiny oraz Internauci.

Poprzedni artykułSylwester Posełkiewicz na stażu w Lizbonie
Następny artykułSeniorzy po ostatnim treningu