JKS Czarni 1910 Jasło-LUKS Wisłok Sieniawa 3:0

Ten mecz patrząc na tabelę należał do tych które trzeba koniecznie wygrać.Ale znając naszą ligę było wiadomo że to nie będzie takie łatwe tym bardziej że lista nieobecnych(kontuzjowanych)po ostatnim meczu niestety powiększyła się o kolejnych piłkarzy.Od początku staraliśmy się grac piłka i kontrolować mecz,a przyjezdni liczyli na kontry i jedna z nich omal nie skończyła się bramką w 19 minucie.Mimo prowadzenia gry sytuacji było jak na lekarstwo dopiero w 29 minucie Wojtek Munia oddał groźny strzał lecz bramkarz gospodarzy pokazał klasę i wybił piłkę poza bramkę,chwilę później do dobrze dośrodkowanej piłki z rzutu rożnego wyskoczył Wojtek Dziedzic i silnym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza ale piłka przeszła na centymetry koło słupka.W końcu w 42 minucie pada bramka dla nas a jej autorem jest Łukasz Urban który w polu karnym sprytnym dryblingiem mija obrońców i bramkarza i pakuje piłkę do bramki.Do przerwy 1:0.Druga połowa zaczyna się od wysokiego pressingu gości którzy starają się jak najszybciej zdobyć bramkę na szczęście dobrze dysponowany jest tego dnia Damian Niemczyński a raz pomaga nam poprzeczka.Końcówka należy jednak do nas i tak w 80 minucie Bartek Szopa wykorzystuję błąd bramkarza gości i wyłuskuje mu piłkę którą spokojnie umieszcza w pustej bramce i 2:0.Wynik meczu ustala Maciek Sowa po super podaniu od Wojtka Muni.Dla Maćka to debiutancka bramka w seniorskiej piłce wierzymy że to da więcej pewności młodemu skrzydłowemu i w następnych meczach pokaże na co go stać.3:0 robota wykonana jedziemy dalej !!!