Piłkarze Czarnych Jasło w rundzie jesiennej krośnieńskiej klasy okręgowej zobaczyli łącznie 28 żółtych kartoników. Nikt nie został ukarany czerwoną kartką.

Trzynastu zawodników otrzymało napomnienia w rundzie jesiennej. Sześć „żółtek” zobaczył Sebastian Suszko, dwa mniej Marcin Janus. Obaj pauzowali już za nadmiar kartoników. Nasz obrońca nie zagrał z Ostoją Kołaczyce, natomiast Janusa zabrakło w Nienaszowie. Z graczy podstawowego składu tylko Łukasz Lepucki, Paweł Remut oraz Mateusz Michoń ani razu nie zostali napomniani przez arbitrów. Jedną żółtą kartkę ma na swoim koncie również trener jasielskiego zespołu Mateusz Ostrowski, który został ukarany podczas meczu z Przełomem. Kolejne napomnienia dla Piotra Kosiby, Rafała Mastaja lub Karola Potery będą skutkować ich absencją w następnym wiosennym spotkaniu ligowym.

Liczba uzbieranych żółtych kartek:
6 – Sebastian Suszko
4 – Marcin Janus
3 – Piotr Kosiba, Rafał Mastaj, Karol Potera
2 – Jakub Ząbkiewicz
1 – Tomasz Tragarz, Karol Rzońca, Konrad Gogosz, Mateusz Majka, Rayen Monzer, Adrian Więcek, Paweł Setlak

Co ciekawe, tylko w jednym jesiennym meczu z Zamczyskiem Odrzykoń na 14 rozegranych ogółem, drużyna Czarnych Jasło zachowała czyste konto kartkowe nie otrzymując żadnego napomnienia. Arbitrem tego pojedynku był Maksymilian Nestorowicz z Rzepedzi. Najwięcej kartoników (5) pokazał jaślanom sędzia Artur Szelc z Krosna w trakcie meczu z Tempem.

Poprzedni artykułRusza akcja „Biało-Czarny Mikołaj”
Następny artykułMateusz Ostrowski gościem Magazynu Podkarpackiego ZPN-u