W rozegranym dziś w Brzozowie meczu pierwszej kolejki sezonu 19/20 wygrywamy po bramce Darka Bałuta 1:0.Od początku meczu byliśmy drużyna która prowadzi grę i stwarza sytuacje bramkowe, jednak piłka nie chciała wpaśc do bramki Brzozovi.Do przerwy remis 0:0. Po przerwie znowu to my kontrolujemy grę i staramy się strzelić bramkę i w końcu w zamieszaniu na 5 metrze przed bramką Brzozovi do bezpańskiej piłki dopada Darek Bałut i umieszcza ja w bramce, pod koniec meczu pozwoliliśmy rywalowi na więcej czego finałem był obroniony na lini bramkowej przez Patryka Szostaka strzał zawodnika Brzozovi.Po ostatnim gwizdku sędziego radość,podziękowanie kibicom za doping przez 90 minut i 3 punkty jadą do Jasła.

Skład druzyny: Szostak- Borowiec, Nabożny, Dziedzic, Szydło- Sowa( 73 Lechowski), Urban, Szopa, Munia, Gabryel- Bałut (82 Musiał). Na ławce Betlej, Myśliwiec, Sury, Wyderka, Frączek.

Gol:Darek Bałut 50′