Ogrywamy Partyzanta 3:1

To był ten mecz z cyklu ” tylko 3 punkty” , zaczęło się bardzo dobrze bo już w 10 minucie w pole karne wbiega Maciek Sowa i zostaje sfaulowany przez rywala a sędzia bez zawahania wskazuje na 11 metr.Do piłki podchodzi nasz etatowy wykonawca Łukasz Urban i pewnym strzałem nasz kapitan pokonuje bramkarza rywali i prowadzimy 1:1,niestety jeszcze w pierwszej połowie a dokładnie w 38 minucie Partyzant wyrównuje po składnej akcji którą wykańcza strzałem Robert Kozubal i jest 1:1 ,z takim wynikiem schodzimy na przerwę.W przerwie kilka uwag sztabu trenerskiego plus motywacja i drugą połowę zaczynamy mocno i konkretnie czego efektem jest bramka.Szybko wykonany rzut wolny w 51 minucie przez Łukasza Urbana piłka trafia do Dawida Floriana który idealnie dośrodkowuje do Marcina Krajewskiego a ten odpala fajerwerki i pięknym strzałem z przewrotki pokonuje bramkarza i mamy 2:1.Trzecia bramka to znowu otwierające podanie Łukasza do Flora a ten na gazie wpada w pole karne i jest faulowany, do karnego standardowo podchodzi Łukasz Urban i w 60 minucie mamy 3:1 !!!

Zwycięstwa nie oddajemy do końca a rywal kończy w 10 po brutalnym faulu na Tomku Pałuckim.

Brawo Drużyna Brawo Trener!!!

Skład:Lepucki – Mastaj, Sabik, Remut, Krzysztof Szydło – Florian (86. Płocica), Setlak, Urban (90. Karol Szydło), Rodak (72. Kiełtyka), Sowa (88. Pałucki) – Krajewski oraz Kuryj, Myśliwiec,Fryc.