Kolejne 3 punkty na naszym koncie.

W rozegranym w sobotę meczu IV kolejki krośnieńskiej klasy”O” wygrywamy z OKS Markiewicza Krosno 3:0 (1:0).
Spotkanie rozpoczeliśmy bez 3 etatowych obrońców:Borowca,Szydły i Nabożnego którzy z różnych powodów nie mogli wystąpić,zastąpili ich młodsi koledzy Sowa i Sury którzy wraz z doświadczonymi Dziedzicem i Myśliwcem wywiązali się perfekcyjnie ze swoich zadań i kolejny mecz Szostak kończy z czystym kontem.
Pierwsze 30 min to gra asekuracyjna z dwóch stron,żadna z drużyn nie podjęła ryzyka i na boisku za wiele się nie działo.Dopiero w 34 minucie Bartek Szopa ruszył z piłką minął kilku rywali i jak profesor dograł do Darka Bałuta który był tam gdzie powinien i dopełnił formalności 1:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.
Na drugą drużyna wychodzi mocno zmotywowana,wywiera presję na przeciwniku czego konsekwencją jest bramka strzelona przez Łukasza Urbana w 66 minucie.
Wynik spotkania ustala Bartek Szopa który w 88 minucie po asyście Damiana Kuliga umieszcza piłkę w okienku bramki przeciwnika,bramkarz bez szans a SZOPCIA KING !!!

Skład;
Patryk Szostak (GK) – Wojciech Dziedzic (C), Wojciech Myśliwiec, Piotr Sury, Łukasz Urban (Wyderka 78’), Michał Gabryel (Szura 86’), Maciej Sowa, Bartosz Szopa, Jakub Frączek (Wójtowicz 71’), Wojciech Munia (Musiał 81’), Dariusz Bałut (Kulig 74’) – Jakub Betlej (GK), Przemysław Musiał, Jakub Wyderka, Kacper Szura, Damian Kulig, Artur Wójtowicz.
Trener: Ryszard Skuba

Brawo DRUŻYNA !!!
Był Będzie Jest Jasielski JKS !!!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł