Czarni 4- Tempo 1

Wracamy na chwilę do wczorajszego meczu z Tempem Nienaszów, początek wyrównany a później z każdą minutą nasza przewaga wzrastała czego efektem były 3 bramki w pierwszej połowie.
I tak pierwsza to błąd bramkarza gości który po strzale Patryka wypuszcza piłkę pod nogi Sudiego a ten z 4 metrów pakuje piłkę do bramki strzelając swoją pierwszą bramkę w tym sezonie Brawo Szymek !!!

Po kilku minutach Patryk sprytnie ucieka obrońcom gości wrzuca idealną piłe na głowę Krajka a ten mierzonym strzałem lokuje piłkę w siatce i mamy 2:0.

Nie minęło kilka minut i znowu w roli głównej Fryta którego strzał niefortunnie przecina obrońca Tempa strzelając tzw.”swojaka” na 3:0 dla nas i sędzia kończy pierwsza połowę.

Drugą partie mocniej zaczynają goście lecz bez rezultatu, po czym to my wyprowadzamy jak się okazało ostateczny cios , Sówka uruchamia prostopadłym podaniem Karola Rzońca który zagrywa idealną piłkę na 5 metr pomiędzy bramkarza i obrońców a tam już czeka Krajek który dokłada nogę zaliczając dublet w tym spotkaniu i mamy w 50 minucie 4:0 Brawo Drużyna !!!

Gospodarze strzelają bramkę z rzutu karnego na 4:1, delikatnie mówiąc karny „mocno wątpliwy” ale mówi się trudno czasem tak bywa …
My mamy jeszcze 2-3 sytuację na podwyższenie wyniku ale albo nie trafialiśmy w bramkę albo trafialiśmy w bramkarza.
I to by było na tyle w tym meczu, meczu w którym inicjatywa była po naszej stronie czego efektem jest wynik.
Brawo Drużyna,Brawo Trener, Brawo Kiero ‼️

Drużyna zagrała w następującym składzie:
Patryk Szostak – Maciej Sowa, Rafał Mastaj, Eryk Piątkowski, Piotr Kosiba (82 Tomasz Pałucki) – Łukasz Urban (85 Bartłomiej Rodak), Karol Rzońca – Dawid Florian (77 Przemysław Filipak), Szymon Sudyka (50 Robert Niemiec), Patryk Fryc (77 Norbert Biały) – Marcin Krajewski (82 Mateusz Majka) oraz Damian Niemczyński.
Trener:Mateusz Ostrowski
Kierownik:Tomasz”Podkowa” Stępniak

Drużynie LKS Tempo Nienaszów dziękujemy za meczyk i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

W sobotę na Śniadeckich 15 przyjeżdża lider Stal Sanok, może przyszedł czas na „niespodziankę” 😎😉😎

Zapraszamy wszystkich w sobotę na mecz i Mega Dopingiem 📣🥁👏 pomóżmy drużynie w meczu z liderem 🏳🏴🏳🏴🏳🏴🏳🏴🏳