JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Skołyszyn

II kolejka ligowa i druga wygrana tym razem na Śniadeckich 15 wygrywamy 2:0 z LKS Skołyszyn po bramkach Łukasza Urbana 45′(rzut karny) i Wojtka Muni 64′.
Już od początku spotkania ruszyliśmy na rywala i z każdą minuta nasza przewaga rosła,stwarzaliśmy sytuacje bramkowe ale piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki.Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy po zagraniu ręka zawodnika Skołyszyna sędzia dyktuje rzut karny który na bramkę zamienia pewnym strzałem Łukasz Urban i do szatni schodzimy z wynikiem 1:0.
Po przerwie sytuacja się nie zmienia,atakujemy czego konsekwencją jest gol Wojciecha Muni w 64 minucie który po interwencji bramkarza kieruje piłkę do bramki.
Podsumowując zagraliśmy dobry mecz w którym całkowicie zdominowaliśmy rywala.Cieszy tez frekwencja,ponad 450 osób pojawiło się na Ś15,po meczu można było usłyszeć „takich Czarnych to się chce oglądać„.

Dziękujemy za Wsparcie i Zapraszamy na niedzielny mecz z LKS Czeluśnica który w roli „gości” zagramy na Śniadeckich 15 O GODZINIE 16:30.
SKŁAD:
JKS Czarni 1910 Jasło: Patryk Szostak (GK) – Wojciech Dziedzic (C), Krzysztof Szydło, Bartosz Szopa (Wyderka 72’), Michał Borowiec, Aleksander Nabożny, Łukasz Urban (Myśliwiec 90+1’), Michał Gabryel (Frączek 82’), Maciej Sowa (Lechowski 87’), Wojciech Munia, Dariusz Bałut (Musiał 77’) – Jakub Betlej (GK), Wojciech Myśliwiec, Jakub Wyderka, Jakub Frączek, Przemysław Musiał, Konrad Lechowski.

Trener: Ryszard Skuba