Drugi z rzędu wyjazdowe spotkanie czeka drużynę Czarnych Jasło w najbliższej kolejce. Przed nami XII seria gier krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem podopiecznych Mateusza Ostrowskiego będzie Tempo Nienaszów.

Tempo Nienaszów pod wodzą doskonale znanego jasielskim sympatykom Grzegorza Munii bardzo dobrze spisuje się w rundzie jesiennej. Jeszcze tydzień temu razem z biało-czarnymi byli jedynymi niepokonanymi w lidze. Świetna dyspozycja ma odzwierciedlenie w ligowej tabeli, w której nasi rywale znajdują się na szóstej pozycji, mając zaledwie punkt straty to drugiego miejsca.

Tempo Nienaszów na swoim stadionie może pochwalić się dwoma zwycięstwami i trzema remisami. Ostatnią porażkę u siebie Tempo zanotowało ze Startem Rymanów w maju tego roku. Z tym samym zespołem było bliskie kolejnej porażki dwa tygodnie temu, ale dzięki wielkiej determinacji zdołało doprowadzić do wyrównania ze stanu 1:4.

Tempo to jedna z najskuteczniejszych ekip w lidze. W poczynaniach ofensywnych przoduje Arkadiusz Majka, który ma już na swoim koncie 10 trafień i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Klasy Okręgowej. Trzy gole mniej ma najlepszy strzelec jaślan Mateusz Michoń.

Czarni Jasło po meczu ze Startem Rymanów terminarz przydzielił im kolejnego trudnego rywala na wyjeździe. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że zmierzą się ze sobą dwie drużyny z powiatu jasielskiego, co może być dodatkowo traktowane jako derbowe starcie.

LKS Tempo Nienaszów – JKS Czarni 1910 Jasło
XII kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
21 października 2023 r. (sobota), godzina 14.30
stadion w Nienaszowie

Poprzedni artykułPowrót Oskara Polakiewicza
Następny artykułWeekendowy rozkład jazdy