Nie zwalniamy tempa ani na chwilę. Już jutro w Dukli odbędzie się kolejne ligowe starcie z udziałem drużyny Czarnych Jasło. Będzie to 9. seria gier o mistrzostwo krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

W tym sezonie Przełęcz Dukla to zespół własnego podwórka. U siebie jeszcze nie przegrali, odnosząc dwa zwycięstwa i notując remis. Gorzej ta statystyka wygląda na wyjeździe, ale najbliższe spotkanie odbędzie się na dukielskim boisku ze sztuczną nawierzchnią i na tym właśnie obiekcie swoje szanse upatrują gospodarze niedzielnej potyczki.

Przełęcz po 8 rozegranych meczach zajmuje 10 pozycję w tabeli, mając w swoim dorobku 10 punktów. W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej podopieczni trenera Daniela Ożgi musieli uznać wyższość Startu Rymanów. Najlepszym strzelcem drużyny jest Karol Zając, który na koncie ma zapisane trzy trafienia.

Warto wspomnieć, że dostępu do bramki naszych rywali strzeże doskonale znany jasielskim kibicom Damian Niemczyński, który jeszcze w rundzie wiosennej minionych rozgrywek stał między słupkami w naszym zespole.

Czarni Jasło jadą do Dukli z zamiarem zgarnięcia pełnej puli i umocnienia się na pierwszym miejscu w ligowej klasyfikacji. Ostatnie występy jasielskiej drużyny stawiają podopiecznych Mateusza Ostrowskiego w roli faworyta, chociaż łatwej przeprawy na terenie Przełęczy na pewno mieć nie będą.

Przełęcz Dukla – JKS Czarni 1910 Jasło
IX kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
1 października 2023 r. (niedziela), godzina 15
stadion przy ulicy Armii Krajowej 1 w Dukli

Poprzedni artykułWeekendowy rozkład jazdy
Następny artykułCiężka przeprawa przez Przełęcz