Nowy miesiąc rozpoczynamy od wyjazdowego spotkania z Naftą Jedlicze, które odbędzie się w niedzielę 6 października w ramach X kolejki Klasy Okręgowej grupy krośnieńskiej.

Nafta Jedlicze zajmuje dziewiątą pozycję w ligowej tabeli, z dorobkiem dwunastu punktów. Do ubiegłej niedzieli, nasi rywale mieli bardzo doby bilans w starciach z drużynami powiatu jasielskiego. Dwa z czterech dotychczasowych zwycięstw odnieśli z LKS Skołyszyn i LKS Czeluśnica. W ostatniej kolejce musieli jednak uznać wyższość Tempa Nienaszów. Teraz na obiekt przy ulicy Konopnickiej w Jedliczu przyjeżdża najwyżej notowany przedstawiciel tego grona. W poprzednim sezonie Czarni dwukrotnie pokonali drużynę Nafty skromnym 1:0.

Czarni Jasło po ostatnim zwycięstwie nad Zamczyskiem Odrzykoń wskoczyli się na miejsce samodzielnego lidera rozgrywek, mając dwa punkty przewagi na Tempem i Bieszczadami. Cieszyć powinna skuteczność napastników jasielskiej drużyny. W ubiegłym tygodniu dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się Dariusz Bałut i Wojciech Munia. Mamy nadzieję, że pozycja lidera po ostatnim gwizdku sędziego w niedzielnym meczu zostanie utrzymana.

Przypominamy, że w związku z pracami modernizacyjnymi na stadionie Nafty w Jedliczu nie zostaną wpuszczeni zorganizowani kibice jasielskiej drużyny. Startujemy o godzinie 15:00.

Nafta Jedlicze – JKS Czarni 1910 Jasło
6 października 2019 r., godzina 15:00
stadion przy ul. Konopnickiej 1 w Jedliczu

Poprzedni artykułTurniej o Puchar Starosty Jasielskiego.
Następny artykułDziękujemy !!!