Po dwóch wyjazdowych potyczkach Czarni Jasło wracają na swój domowy obiekt. W ramach 13. kolejki krośnieńskiej Klasy Okręgowej podejmą Zamczysko Mrukowa.

Zamczysko Mrukowa zajmuje siódmą lokatę w ligowej tabeli, mając tylko dwa punkty straty do podium klasyfikacji. Na taką pozycję złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy i tylko trzy porażki. Nasi rywale więcej „oczek” zdobyli na wyjeździe niż na stadionie w Samoklęskach.

Co ciekawe, jedyna wyjazdowa przegrana podopiecznych Ryszarda Skuby w sezonie miała miejsce z Naftą Jedlicze, której oddali mecz walkowerem (problem ze skompletowaniem składu). W pozostałych spotkaniach potrafili m.in. zremisować bezbramkowo na trudnym terenie w Targowiskach czy wygrać w Odrzykoniu.

W zespole Zamczyska Mrukowa przewija się kilka piłkarzy z biało-czarną przeszłością, jak choćby wspomniany wyżej szkoleniowiec Ryszard Skuba, czy motor napędzający drużynę Jarosław Twardzik. W bramce dobrze spisuje się Mateusz Bazan, a grą defensywną kieruje Ireneusz Brożyna. W przerwie letniej do Zamczyska dołączył wychowanek Czarnych Jasło Norbert Biały.

Zawodnicy Czarnych Jasło po wpadce w Nienaszowie podejdą do najbliższego spotkania z zamiarem poprawienia nastrojów swoich i jasielskich kibiców. Przed własną publicznością podopieczni Mateusza Ostrowskiego nie stracili żadnego punktu i w nogach naszych piłkarzy wszystko, żeby ta dobra passa została podtrzymana.

JKS Czarni 1910 JasłoZamczysko Mrukowa
XIII kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
28 października 2023 r. (sobota), godzina 14.30
stadion w Jaśle, przy ulicy Śniadeckich 15

Poprzedni artykułTerminarz 14. i 15. kolejki spotkań
Następny artykułNiepewny występ Karola Rzońcy