Przed nami 3. kolejka spotkań o mistrzostwo krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Dla Czarnych Jasło przyniesie ona pierwsze wyjazdowe przetarcie, a rywalem będzie OKS Markiewicza Krosno.

Zespół z osiedla Markiewicza w Krośnie niezbyt udanie rozpoczął bieżący sezon. W dwóch meczach nie udało mu się zapunktować, a mierzył swe siły z beniaminkiem ze Skołyszyna i Startem Rymanów.

Przystąpienie krośnieńskiej drużyny do rozgrywek stało pod dużym znakiem zapytania z uwagi na poważne problemy kadrowe. Włodarzom klubu udało się jednak zebrać cały skład i piątoligowcy rozpoczęli zmagania w komplecie.

Czarni Jasło mają rachunki do wyrównania za ostatnią kolejkę minionego sezonu, kiedy to przegrali dość wyraźnie z Markiewicza. Ta wygrana pozwoliła przeciwnikom utrzymać ligowy byt.

Biało-czarni przystępują do niedzielnej rywalizacji niesieni dwoma zwycięstwami na swoim stadionie, które pozwoliły podopiecznym Mateusza Ostrowskiego uplasować się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

KOMUNIKAT

Klub OKS Markiewicza Krosno informuje, że w związku z trwającymi pracami nie jest w stanie przyjąć zorganizowanej grupy jasielskich kibiców.

OKS Markiewicza Krosno – JKS Czarni 1910 Jasło
III kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
20 sierpnia 2023 r. (niedziela), godzina 18
stadion w Krośnie, przy ulicy Bursaki 41

Poprzedni artykułWeekendowy rozkład jazdy
Następny artykułWysokie zwycięstwo w Krośnie