Swoje ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku, drużyna Czarnych Jasło rozegra w Przysietnicy w ramach XIV kolejki Krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

W miesiącu październiku Iskra Przysietnica odnotowała jeden remis i trzy porażki. Na kolejne zwycięstwo drużyna rywali czeka od 29 września, kiedy to pokonała czerwoną latarnię rozgrywek Brzozovię Brzozów. Mimo tego, rywale potrafią sprawić niespodziankę na własnym boisku. W meczu z Bieszczadami Ustrzyki Dolne ugrali remis (2:2), a Start Rymanów odprawili z kwitkiem (2:0).

Iskra zajmuje aktualnie 8 pozycję w ligowej tabeli, z dorobkiem 18 punktów, których zdecydowaną część zdobyła przed własną publicznością. Jedyna domowa porażka przytrafiła im się dwie kolejki temu z Markiewicza Krosno (0:3).

Czarni Jasło po trzech wygranych z rzędu, będą chcieli przedłużyć zwycięską passę. Po piętach jaślanom depcze drużyna z Ustrzyk, a do zakończenia rundy jesiennej pozostały już tylko dwie kolejki. By przerwę zimową spędzić na pozycji lidera, potrzebny jest komplet punktów w najbliższym meczu.

Iskra Przysietnica – Czarni Jasło
3 listopada 2019 r., godz. 13:00
boisko sportowe w Przysietnicy

Poprzedni artykuł
Następny artykułPamięć to twarda skała…