Przed nami zakończenie rundy jesiennej krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Ostatni już mecz ligowy Czarnych Jasło w tym roku. Przeciwnikiem w ramach XV kolejki spotkań będzie MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne.

Na pewno inaczej wyobrażali sobie bieszczadzcy kibice bieżący sezon w wykonaniu swojej drużyny. Trzecia siła minionych rozgrywek zajmuje aktualnie odległe dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Na pewno wpływ na to miało zakończenie współpracy z hotelem Arłamów i spore roszady kadrowe w przerwie letniej. Włodarze klubu zdecydowali się oprzeć drużynę seniorów na młodych i zdolnych zawodnikach, wychowankach klubu, których trener Piotr Kowalski wprowadził do składu łącznie szesnastu, w tym ośmiu debiutantów na poziomie Klasy Okręgowej. Na efekty potrzeba czasu i cierpliwości.

Mimo kiepskiego początku w Ustrzykach mają nadzieję, że ich zespół będzie piął się w górę klasyfikacji. Pomóc ma w tym również zmiana trenera. Po meczu z Zamczyskiem Odrzykoń z posadą pożegnał się wspomniany wyżej Piotr Kowalski, a zastąpił go Krzysztof Łoch.

Bieszczady Ustrzyki Dolne po zmianie trenera złapały wiatr w żagle. Co prawda w debiucie nowego szkoleniowca przegrali z Przełęczą Dukla, ale następne dwie kolejki to już wysoka wygrana w Skołyszynie i pechowy remis ze Startem Rymanów, bo nie wykorzystali rzutu karnego w ostatnich minutach meczu. Nasi rywale chcą dobrze zakończyć rundę jesienną i wrócić do Ustrzyk ze zdobyczą punktową z ostatniego spotkania w Jaśle.

Czarnym Jasło pozostało jeszcze postawienie ostatniego stempla na bardzo udanej rundzie jesiennej. Jasielska drużyna u siebie w tym sezonie zdobyła komplet „oczek” i dobrze byłoby spiąć zwycięską klamrą mecze przed własną publicznością. Za wszystkie pozytywne emocje i radość z osiąganych wyników w tej rundzie podziękujmy naszym piłkarzom i bądźmy w tę sobotę dwunastym zawodnikiem.

JKS Czarni 1910 JasłoMKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
XV kolejka krośnieńskiej Klasy Okręgowej
11 listopada 2023 r. (sobota), godzina 13.00
stadion w Jaśle, przy ulicy Śniadeckich 15

Poprzedni artykułTransmisja meczu z Bieszczadami
Następny artykułWeekendowy rozkład jazdy