Zapraszamy na ostatni i zarazem najważniejszy mecz rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Na stadionie w Jaśle zmierzą się dwie najlepsze drużyny Krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Musisz tam być, nie możesz tego przegapić!

W najbliższą sobotę Czarni Jasło podejmą Arłamów Ustrzyki Dolne. Wagą tego pojedynku będzie tytuł „mistrza jesieni”. Aktualnie, na czele tabeli znajdują się jaślanie, wyprzedzając swoich rywali lepszym bilansem bramek. Na koncie obu zespołów znajdują się 33 punkty. Jedyną wpadkę goście odnotowali w drugiej serii gier z Przełomem Besko. Przez następne 12 kolejek nie zaznali goryczy porażki, gubiąc po drodze punkty jedynie z Przełęczą Dukla
i Startem Rymanów (2:2). Co więcej, drużyna Grzegorza Tkacza przed sobotnim meczem odniosła pięć zwycięstw z rzędu. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe starcie na szczycie!

Czarni Jasło również imponują formą w końcówce jesiennych rozgrywek. Tylko w dwóch ostatnich spotkaniach strzelili rywalom 11 goli, tracąc przy tym jednego. W tym miejscu należy wspomnieć o najlepszej defensywie w lidze. W 14 dotychczasowych potyczkach zaledwie 8 straconych bramek, w tym dwie przed własną publicznością! Gdy dodamy do tego potencjał zawodników ofensywnych i popisy strzeleckie Wojciecha Muni, można śmiało stwierdzić, że trener Ryszard Skuba ma gotowy przepis na wygraną w najbliższym meczu.

Przypominamy, że każdy kibic z szalikiem Czarnych Jasło wchodzi na sobotni mecz za darmo. Stań się częścią wielkiego widowiska na stadionie przy ul. Śniadeckich 15 w biało-czarnych barwach!

Czarni Jasło – Arłamów Ustrzyki Dolne
9 listopada 2019 roku, godzina 13:00
stadion przy ul. Śniadeckich 15 w Jaśle

Poprzedni artykułBartek Szopa Piłkarzem Października
Następny artykułZmarł Bronisław Niżnik