Drużyna Czarnych Jasło z kolejnym wysokim zwycięstwem, które zapewniła sobie jeszcze przed przerwą. W starciu z Zamczyskiem Odrzykoń hat-trickiem popisał się Karol Potera.

Worek z bramkami rozwiązał się w 21 minucie spotkania. Chwilę wcześniej boisko z powodu kontuzji kolana na noszach musiał opuścić najlepszy strzelec rywali Patryk Orzechowski. To wyraźnie podłamało zespół gości, którzy w ciągu 8 minut stracili trzy gole. Łupem podzielili się Karol Rzońca, Rafał Mastaj i Karol Potera, który trafił jeszcze przed przerwą i zaraz po wznowieniu gry. W drugiej połowie przed szansą na swojego premierowego gola w barwach Czarnych Jasło stanął Rayen Monzer, ale trafił w poprzeczkę.

Czarni Jasło – Zamczysko Odrzykoń 5:0 (4:0)
1:0 Rzońca (21)
2:0 Mastaj (28)
3:0 Potera (29)
4:0 Potera (45)
5:0 Potera (47)

Żółte kartki: Ziobro, Latkiewicz, Stanisz.

Sędziował: Nestorowicz (Rzepedź).

Czarni: Lepucki – Tragarz (75 Sudyka), Suszko, Remut, Kosiba (46 Ząbkiewicz) – Michoń (75 Majka), Janus (70 Więcek), Mastaj (46 Setlak), Potera, Fara (46 Monzer) – Rzońca (80 Brzostowski).

Zamczysko: Kozioł – Nawrocki, Maścibrzuch (76 Mąkosa), Latkiewicz, Ziobro (87 Jucha) – Dziadosz (87 Urbanek), Bęben, Paszek (46 Nowak), Jara – Orzechowski (18 Grysztar), Stanisz (85 Koszela).

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułWeekendowy rozkład jazdy
Następny artykułWypowiedzi po meczu z Odrzykoniem