3 Punkty zostają na Śniadeckich 15

Dziś nasi kibice zostali wsadzeni przez piłkarzy do największego rollercoastera jaki znajduje się chyba na świecie 😁Przez pierwsze 20-25 minut nic nie zapowiadało że mecz dostarczy tyle emocji i nerwów aż do ostatniej sekundy,pierwszą bramkę strzelają goście po kąśliwym strzale z rzutu wolnego piłkę odbija przed siebie Patryk Szostak pierwszy do niej dochodzi zawodnik gości i pakuje ja w siatce.

My odpowiadamy kilka minut później ,po krótko rozegranym rzucie różnym Łukasz Urban kapitalnie zabiera się z piłką w pole karne i miękką wrzutką obsługuje Rafała Mastaja a ten strzałem głową pokonuje bramkarza gości i mamy 1️⃣:1️⃣.Przed przerwą dokładamy jeszcze jedną bramkę ,tym razem do piłki wyrzuconej przez Patryka Fryca dopada Daro mija bramkarza i przy samej linii końcowej fauluje go defensor gości a sędzia bez zastanowienia wskazuje na 1️⃣1️⃣ metr,do piłki podchodzi etatowy wykonawca rzutów karnych Łukasz Urban który pewnie pokonuje bramkarza i do szatni schodzimy prowadząc 2️⃣:1️⃣.

Drugie 4️⃣5️⃣ od początku jest rozgrywane w dosyć szybkim tempie gdzie obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje ale to my pierwsi strzelamy bramkę na 3️⃣:1️⃣,piłkę wyrzuconą z autu przedłuża”Kaczy” i pozostawiony bez opieki Darek Bałut mocnym strzałem z powietrza lokuje obok bezradnego w tej sytuacji bramkarza.Gdy już się wydaje że mecz mamy pod kontrolą goście strzelają bramkę ze stałego fragmentu,po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego ta odbija się od uda piłkarza Nowotańca i wpada do bramki i robi się 3️⃣:2️⃣.I w tym momencie wydaje się że goście łapią wiatr w żagle ale to my zadajemy kolejny cios,piłkę przed polem karnym piłkę chciał wybić bramkarz gości i zrobił to tak niefortunnie a zarazem sprytem i instynktem napastnika w tej sytuacji wykazał się Daro który przejmuję piłkę i wykłada ja do Patryka Fryca który z 25 metrów pewnym strzałem pakuje do bramki gości i robi się 4️⃣:2️⃣.

Drużynie z Nowotańca przed samym zakończeniem spotkania udaje się jeszcze raz pokonać Szostiego strzałem z rzutu karnego i po doliczonych przez sędziego 5 minutach to MY wznosimy ręce w geście triumfu 💪💪💪

Brawo Drużyna Brawo Trener 🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️

Ps.Dziś Dariusz Bałut KING 💪👑💪👑💪Kibicowski Szlak dzięki za pomoc przy organizacji meczu 💪💪💪