Czarny weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych naszego klubu, które zgodnie przegrały swoje mecze ligowe. Nie pomogło nawet dwubramkowe prowadzenie jak w przypadku trampkarzy starszych.

Juniorzy starsi wysoko przegrali wyjazdowe starcie z Ekoball Stalą Sanok. Gospodarze już do przerwy prowadzili trzema bramkami, dokumentując swoją przewagę. W drugiej połowie padł jeszcze jeden gol dla rywali.

Ekoball Stal Sanok – Czarni Jasło 4:0 (3:0)

Juniorzy młodsi bardzo dobrze rozpoczęli pojedynek z Karpatami II Krosno, ale były to miłe złego początki. Zaczęło się od szybkiego prowadzenia w 7 minucie po golu Kacpra Cichonia. Krośnianie wyrównali po dwudziestu minutach, a decydujący cios zadali w doliczonym czasie spotkania.

Karpaty II Krosno – Czarni Jasło 2:1 (1:1)
Bramka: Cichoń.

Bardzo emocjonujące spotkanie z udziałem naszych trampkarzy starszych miało miejsce w Tarnobrzegu. Już po 13 minutach gry młodzi jaślanie prowadzili 2:0, ale taka zaliczka nie wystarczyła do zdobycia choćby punktu. Sprawę zwycięstwa Siarka rozstrzygnęła między 30, a 47 minutą gry, strzelając trzy bramki.

Siarka Tarnobrzeg – Czarni Jasło 3:2 (1:2)
Bramki: Magnowski, Twardzik.

Porażki doznali również trampkarze młodsi. Podobnie jak w meczu juniorów starszych, ich rywale wykazali się wysoką skutecznością w pierwszej połowie, zamykając losy rywalizacji jeszcze przed przerwą. Był to ostatni mecz rundy jesiennej dla naszej najmłodszej drużyny piłkarskiej.

Tempo Nienaszów – Czarni Jasło 4:0 (3:0)

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułPrzerwana klątwa w Rymanowie
Następny artykułMichoń: Jesteśmy pewni siebie