Trzy wysokie zwycięstwa i jedna minimalna porażka. To był dość udany weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych naszego klubu.

Juniorzy starsi rozprawili się z imiennikiem z Oleszyc, chociaż do przerwy przegrywali jedną bramką. Dobra gra w drugiej części przyniosła młodym jaślanom cztery bramki i trzy punkty.

Czarni Oleszyce – Czarni Jasło 1:4 (1:0)
Bramki: Polakiewicz dwie, Henzel, Jagielski.

Koncertowo zagrali juniorzy młodsi w starciu ze Stalą Łańcut. Szczególnie intensywny w ich wykonaniu był kwadrans przed przerwą, kiedy to strzelili swoim przeciwnikom cztery bramki.

Czarni Jasło – Stal Łańcut 6:1 (4:0)
Bramki: Bajorek dwie, Cichoń dwie, Sendra, Wiejowski.

Swojej formy nie mogą odnaleźć natomiast trampkarze starsi, którzy ponownie ulegli UKS Orlik Przemyśl w tych samych rozmiarach. Na nic się zdało szybkie objęcie prowadzenia po strzale Karola Zabadały, bowiem pół godziny później był już remis, a po kolejnych minutach rywale odskoczyli na dystans dwóch goli. Rozmiary porażki zniwelował Szymon Binkowicz.

UKS Orlik Przemyśl – Czarni Jasło 3:2 (1:1)
Bramki: Zabadała, Binkowicz.

Wysokie zwycięstwo zanotowali trampkarze młodsi i kolejny raz uczynili to bez straty gola. Na listę strzelców wpisało się aż sześciu zawodników. Mecz z dubletem na koncie zakończył Hubert Muszyński.

Czarni Jasło – Wisłoka Błażkowa 7:0 (2:0)
Bramki: Rakoczy, Dąborowski, Muszyński dwie, Krowicki, Bara, Krajenta.

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułOldboje Czarnych lepsi od Sobniowa
Następny artykułTAURON Football Cup w niedzielę!