Niezbyt udany weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych naszego klubu. Ze swej ligowej potyczki zwycięsko wyszli jedynie trampkarze młodsi. Juniorzy młodsi wrócili z Albigowej z jednym punktem.

Wysoka porażka juniorów starszych w spotkaniu ze Stalą II Rzeszów. Rywale urządzili sobie trening strzelecki na boisku w Jaśle. Rozmiary przegranej zniwelowali w drugiej części Oskar Polakiewicz i Bartosz Praskowicz.

Czarni Jasło – Stal II Rzeszów 2:10 (0:4)
Bramki: Polakiewicz, Praskowicz.

Po jednym „oczku” zdobyli juniorzy młodsi Arki Albigowa oraz Czarnych Jasło. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli jaślanie po bramce Nataniela Bajorka, lecz rywale odpowiedzieli tym samym po kilkunastu minutach. Więcej goli już nie padło i spotkanie zakończyło się remisem.

Arka Albigowa – Czarni Jasło 1:1 (1:1)
Bramka: Bajorek.

Trampkarze starsi podobnie jak juniorzy, nie będą miło wspominać spotkania z rzeszowską Stalą. Gospodarze nie dali szans jasielskiej drużynie, pewnie wygrywając na swoim obiekcie.

Stal Rzeszów – Czarni Jasło 3:0 (1:0)

Od mocnego uderzenia rozpoczęli trampkarze młodsi mecz z Czardaszem Osiek Jasielski, bo już w 4. minucie wynik otworzył Oskar Jagielski. Następnie klasycznego hat-tricka w 12 minut strzelił Maksymilian Lesiak, a kropkę nad „i” po przerwie postawił Hubert Muszyński.

Czardasz Osiek Jasielski – Czarni Jasło 0:5 (0:4)
Bramki: Jagielski, Lesiak trzy, Muszyński.

Foto: Krzysztof Paryś.

Poprzedni artykułWypowiedzi po meczu z Odrzykoniem
Następny artykułVII Memoriał im. A. Karamona