Słodko-gorzki weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych naszego klubu. Smak zwycięstwa poczuli jedynie trampkarze młodsi, którzy mają bardzo udaną rundę.

Juniorzy starsi przegrali na wyjeździe w Pruchniku. Gospodarze zrewanżowali się jaślanom za porażkę w rundzie jesiennej, gdy w dramatycznych okolicznościach wypuścił zwycięstwo z rąk w samej końcówce meczu. Honorowego gola dla Czarnych strzelił Bartosz Praskowicz.

Start Pruchnik – Czarni Jasło 3:1
Bramka: Praskowicz.

Juniorzy młodsi podzielili się punktami ze Stalą Stalowa Wola, mimo gry w osłabieniu przez około 30 minut po czerwonej kartce. Bohaterem spotkania został bramkarz Czarnych Jasło Bartosz Woliński, który obronił rzut karny. W najbliższą sobotę w ostatnim meczu sezonu juniorzy podejmować będą Ekoball Stal Sanok.

Stal Stalowa Wola – Czarni Jasło 2:2
Bramki: Bajorek, Sendra.

Trampkarze starsi nie dali rady Resovii. Wynik mógł być inny, gdyby udało się podopiecznym Sylwestra Posełkiewicza wykorzystać klarowne sytuacje, które sobie stworzyli. Honorowe trafienie dla jasielskiego zespołu zanotował Kacper Magnowski.

SMS Resovia – Czarni Jasło 3:1
Bramka: Magnowski.

Trampkarze młodsi kolejny raz pokazali się z bardzo dobrej strony w tej rundzie, rozbijając na wyjeździe Jasiołkę Szebnie. W najbliższą sobotę w ostatnim meczu sezonu zmierzą się z liderem Tempem Nienaszów. Stawką tego pojedynku będzie awans do II ligi podkarpackiej!

Jasiołka Szebnie – Czarni Jasło 0:4
Bramki: Jucha, Dąborowski, Jagielski, Świszcz.

Foto: Kacper Garbacki – Fotografia i ujęcia z drona

Poprzedni artykułPłyną gratulacje z okazji awansu!
Następny artykułPiotr Samborski w Klubie 100