Wygrywamy z Lks Czeluśnica 1:0

Po ciężkim meczu,wygrywamy z Lks Czeluśnica 1:0 po bramce Michała Gabryela w 89′.Od początku mecz nie układał się po naszej myśli,już w 10 minucie kontuzji doznał Michał Borowiec i musiał opuścić plac gry,następnie w 38′ minucie po czerwonej kartce tracimy Łukasz Urbana,gra się nie klei stwarzamy mało sytuacji ale wiara w zwycięstwo jest.
Po przerwie staramy się atakować ale z głową bo rywal staje się coraz grozniejszy,w końcu w 89 minucie Wojtek Munia dogrywa piłkę w pole karne do Michała Gabryela i ten po minięciu obrońcy pakuję piłkę do siatki i GOOOOLLLLL !!! „Michlak”jak to ma w zwyczaju wybucha radością a z nim cała drużyna i wszyscy biało-czarni na stadionie.WYGRYWAMY !!!
Kolejne 3 punkty dopisujemy do tabeli i czekamy na sobotni mecz z Markiewicza Krosno.
Co Nas Nie Zbije To Nas Wzmocni !!!

Skład:Szostak-Borowiec(10′),Nabożny(77′),Dziedzic,Szydło-Sowa(63′),Urban,Wyderka,Munia(90′),Gabryel-Bałut(63′) oraz Betlej,Frączek(63′),Myśliwiec(10′),Musiał(63′),Sury(77′),Pałucki(90′)