📣📣📣WSZYSCY NA DERBY (BILET WIRTUALNY) ⚽️‼️⚽️‼️

WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB ‼️‼️‼️

Drodzy kibice i sympatycy JKS „Czarni 1910” Jasło. Nie tak wyobrażaliśmy sobie rok jubileuszowy. Kiedy wszyscy myśleliśmy już o obchodach 110 rocznicy powstania klubu oraz kontynuacji tak dobrze rozpoczętej walki o awans do IV ligi uderzył w nas jak i w całe społeczeństwo niewidzialny wróg. Wróg ten nie tylko zdestabilizował nasze codzienne życie ale również sieje spustoszenie w finansach klubów sportowych. Sytuacja jest patowa i z tego co mówią musimy czekać i sami nie mamy na nic wpływu.

Czy aby na pewno?

Nie jest tajemnicą jak skonstruowany jest budżet naszego klubu. Poza wsparciem miasta Jasła, sponsorów i Klubu 100 wpływem nie do przecenienia jest tzw. dzień meczowy czyli realny przychód z biletów pozwalający na bieżącą obsługę zobowiązań.

Już 22 kwietnia w Jaśle miało się odbyć piłkarskie święto, na które od 7 lat czekali wszyscy kibice w Jaśle a mianowicie Derby pomiędzy Czarnymi a Karpatami w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Śladem innych klubów zachęcamy Państwa do zakupu wirtualnego biletu cegiełki na ten mecz w kwocie 10 zł. Środki te zdecydowanie pomogą zachować płynność finansową działania naszego klubu i pozwolą na częściowe pokrycie walki miejmy nadzieję w IV lidze już jesienią. Derby to pełne trybuny a co za tym idzie istotny zastrzyk finansowy
.

WIRTUALNY BILET CEGIEŁKĘ MOŻNA KUPIĆ WPŁACĄJĄC 1️⃣0️⃣ ZŁ NA ZRZUTKĘ POD LINKIEM:

https://zrzutka.pl/33k5sn

To, że fizycznie nie możemy być na trybunach i wspierać naszych piłkarzy nie oznacza, że nie możemy zadbać o przyszłość naszego klubu. Na bieżąco do końca obecnego sezonu lub rozpoczęcia rozgrywek będziemy prezentowali kolejne wirtualne spotkania z ligowymi rywalami lecz nie tylko, podsumowując frekwencję na nich w oparciu o ilość sprzedanych wirtualnych biletów. Na bieżąco będziemy aktualizować również ciekawostki dotyczące wcześniejszej rywalizacji z danymi klubami.

JKS to MY!

#110LarTradycji

Poprzedni artykuł
Następny artykułCAŁY JKS POMAGA W WALCE Z WIRUSEM