Zbliżamy się powoli do 110 rocznicy powstania Naszego Klubu, Dumy Miasta Jasła, Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło. Przez wiele lat przez jego struktury przewinęło się setki ludzi którzy z dumą reprezentowali Biało-Czarne barwy czy to na boisku, na trybunach czy też kierując strukturami Naszego Klubu.

Dlatego zwracamy się do wszystkich o wpłaty (już od 10 PLN) i udostępnianie tego posta! Zbiórka jest publiczna organizowana przez niezależny portal dedykowany do zbiórek publicznych – https://zrzutka.pl/mxkjz3

Dziś wszyscy jako kibice Naszego Klubu przy współpracy z Zarządem Klubu mamy możliwość stworzenia czegoś co w pewnym stopniu pozwoli pozostać tym wielu postaciom nie tylko w opowieściach czy kronikach dziennikarskich.

Ponad 50 metrów kwadratowych ściany przy budynku klubowym przyozdobi w pełni profesjonalny i wielokolorowy Mural na którym to znajdą się podobizny osób zasłużonych dla Naszego Klubu a także imiona Naszych wiernych kibiców którzy już znaleźli się w „sektorze niebo”.

Wierzymy, że pierwsza tego typu inicjatywa w historii Naszego Klubu zyska wsparcie wszystkich kibiców i będzie jednym z ważnych elementów obchodów 110 rocznicy powstania Naszego Klubu

Dzięki zaangażowaniu włodarzy Klubu udało się pozyskać Sponsora który sfinansuje materiały potrzebne do wykonania ww. dzieła, jednak pozostaje kwestia dofinansowania wykonania Muralu przez jedną z lokalnych profesjonalnych firm zajmujących się tego typu sztuką.

Liczymy na Wsparcie Wszystkich Kibiców!

Był Będzie Jest! Jasielski JKS!

Poprzedni artykułGramy w tym tygodniu !!!
Następny artykułFirma „Wodnik” w Klubie #100!