💪⚽️ Twierdza Śniadeckich 15 ⚽️💪

Kto był ten widział,kto nie był niech żałuje‼️‼️‼️Szósty mecz na Ś15 i szósty komplet punktów,co tu dużo pisać, całkowita dominacja przez 90 minut ,piękne bramki i „Szopa King”💪💪💪Do przerwy 1:0 po pięknej bramce Bartka z rzutu wolnego, a po przerwie Szopa,Munia i reszta ekipy pokazała futbol na jaki czekała Jasielska publiczność i wynik 5:1 mówi sam za siebie.Kibice wychodząc ze stadionu głośno wyrażali swoje zadowolenie i bili brawa schodzącej z murawy drużynie.Tak więc BRAWO DRUŻYNA 💪⚽️‼️Pozostały nam dwa bardzo ważne mecze i Mocno Wierzymy ze rundę jesienną zakończymy na 🥇 miejscu.