Klub Sportowy Cracovia zorganizował pierwsze szkolenie dla przedstawicieli Klubów Partnerskich, do których należy JKS Czarni 1910 Jasło.

Spotkanie było podzielone na kilka paneli, w czasie których uczestnicy mogli dowiedzieć się nieco więcej o różnych aspektach prowadzenia piłkarskiej akademii. Szkolenie rozpoczął koordynator Klubów Partnerskich Cracovii Bogusław Kuraś, który następnie przekazał głos koordynatorowi projektu Cracovia Kids Damianowi Judce, a obaj panowie opowiedzieli nieco więcej o aspektach oraz specyfice swojej pracy. Rzeczniczka prasowa Marzena Młynarczyk-Warwas poprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa dzieci w piłce nożnej.

Po przerwie, którą uczestnicy wykorzystali do dyskusji między sobą i wymiany spostrzeżeń, do wszystkich obecnych zwrócił się prezes Cracovii Mateusz Dróżdż, a po nim swoją część poprowadził koordynator szkolenia w blokach U7-U13 Tomasz Dziadowiec, który chętnie odpowiadał także na pytania z sali. Marketingowe aspekty prowadzenia akademii przybliżyła Karolina Palonek, dyrektorka działu marketingu Cracovii. Na samym końcu mogliśmy poznać działalność Tarnovii za sprawą wystąpienia przedstawiciela tego klubu, Huberta Plebanka.

Źródło i foto: cracovia.pl

Poprzedni artykułWyniki drużyn młodzieżowych
Następny artykułZapowiedź meczu z LKS Skołyszyn