Jak co roku końcem stycznia odbyło się uroczyste spotkanie członków Klubu 100, który zrzesza firmy i osoby fizyczne wspierające JKS Czarni 1910 Jasło.

W tym roku spotkanie odbyło się w progach restauracji „U Schabińskiej”. Na początku głos zabrali przedstawiciele Zarządu Klubu, w tym prezesi Piotr Samborski i Jerzy Żygłowicz. Po części oficjalnej miała miejsce prezentacja działalności klubu w 2023 r., którą przygotował i przedstawił Daniel Aleksander. Następnym punktem spotkania było podziękowanie osobom i firmom zrzeszonym w Klubie 100. Zarząd Klubu wręczył obecnym gościom okolicznościowe statuetki, karnety na rundę wiosenną oraz coś dla rozgrzania wewnętrznego ducha. Bardzo mile zaskoczyli wszystkich kibice Sektora Huta, którzy również włączyli się do podziękowań i wręczyli okazjonalne tablo naszemu sponsorowi strategicznemu na ręce Łukasza Ochwata, właściciela firmy Alfaram – Producent Nowoczesnych Luster.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje wszystkim członkom Klubu 100, zarówno tym obecnym na spotkaniu jak i tym, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć. Podziękowania składa również osobom, które przyczyniły się do organizacji tego iwentu tj. Grzegorzowi Schabińskiemu za udostępnienie lokalu i przygotowanie imprezy, M-Lukas DJ Sound System Łukasz Michnal za udostępnienie nagłośnienia, firmie Grafika Grzegorza Banacha za wydruki karnetów i etykiet oraz Skarbom z drewna Agi za wykonanie statuetek dla klubowiczów.

Poprzedni artykułBez taryfy ulgowej w sparingu
Następny artykułRazem dla Ksawerego – licytacja