Spotkanie członków Klubu 100

27.01.2023 roku w restauracji „Sepia” odbyło się spotkanie członków #Klubu100, który zrzesza firmy i osoby fizyczne wspierające nasz Klub.O profesjonalną oprawę spotkania zadbał M-Lukas DJ Sound System Łukasz Michnal.

Po oficjalnej części spotkania i wystąpieniu Prezesa klubu Piotra Samborskiego w historyczna podróż zabrali nas Daniel Aleksander i Piotr Kazana ,którzy przygotowali obszerną i ciekawą prezentację multimedialną przedstawiającą losy Czarnych Jasło w latach 1907- 2023, w prezentacji nie zabrakło tak zwanych smaczków i sytuacji, o których nie wiedzieli nawet najstarsi kibice.Po wykładzie Daniela Aleksandra Zarząd Klubu wręczył zaproszonym gościom limitowane odznaki, karnety na rundę wiosenną oraz coś dla ducha i w tym miejscu należy wspomnieć o firmach #Grafika Grzegorz Banach oraz Agrelo – Gadżety Reklamowe Dla Ciebie które pomogły nam w organizacji suwenirów.

Bardzo cieszymy się że już 4 raz udało się zorganizować to spotkanie, dołożymy wszelkich starań żeby to wydarzenia wpisało się na stałe do kalendarza JKS Czarni 1910 Jasło .

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim członkom #Klubu100 zarówno tym obecnym na spotkaniu jak i tym ,którzy z różnych przyczyn nie mogli być w tym dniu z nami !!!

Na koniec wielkie podziękowania dla pana Marcina Cioska właściciela restauracji Sepia Restauracja & Noclegi za przygotowanie całej imprezy na wysokim poziomie.

WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB JKS Czarni 1910 Jasło !!!

Poprzedni artykułSparing nr.4 —> Resovia II Rzeszów
Następny artykułSebastian Suszko piłkarzem Czarnych Jasło