⚽️ Sokół Kolbuszowa Dolna Kolejnym Naszym Przeciwnikiem ⚽️


Jutro czeka nas kolejny mecz ligowy,tym razem jedziemy do Kolbuszowej Dolnej na mecz z tamtejszym Sokołem,poniżej znajdziecie kilka słów o naszym najbliższym przeciwniku.
Sokół Kolbuszowa Dolna (rok założenia – 1967, barwy: czerwono-żółto-zielone) drużyna spod Kolbuszowej (wieś około 2000 mieszkańców) mimo, że znana bardziej z kobiecej piłki (spadek z 1 ligi) to od kilku sezonów radząca sobie coraz lepiej także wśród seniorów. Po wielu latach gry w Klasie Okręgowej Rzeszów-Dębica w sezonie 18/19 pojawiła się w IV lidze. Ostatni sezon 19/20 zakończony (przedwcześnie) na 15 miejscu z 18 możliwych, ze statystykami jak poniżej:15. Sokół Kolbuszowa Dolna 18-M 16-PKT 3-Z 7-R 8-P 27-BZ-33-BSZespół przed sezonem wzmocniło 5 zawodników.


Sparingi:Sokół Nisko 1:1 Lechia Sędziszów Małopolski 2:1 Izolator Boguchwała 1:0 Sawa Sonina 5:1 Czarni Trześń 3:1 Stal Nowa Dęba 7:0 Błękitni Ropczyce 3:0


IV liga:Stal II Stalowa Wola 3:2 (wyjazd)
W poprzednim sezonie Sokół pokonał SSW II u siebie 9:0, więc ta drużyna mogła im po prostu „leżeć”. Brak danych o naszych bezpośrednich spotkaniach (ostatnie mecze Sokołem KD rozegrali nasi juniorzy starsi pokonując ich na wyjeździe 2:0 i u siebie 5:3).


Po sparingach i poprzednim sezonie widać, że starają się strzelać co może zwiastować ofensywną grę ale jednocześnie dziurawą obronę 🙂 (33 stracone bramki w lidze, sparingi w miarę na „zero”). Myślę, że na papierze drużyna w naszym zasięgu, raczkująca jeszcze na tym poziomie rozgrywkowym i z takimi drużynami powinniśmy szukać kompletu punktów.


Ps.dziś chcemy wam zaprezentować nową szatę graficzną na plakaty meczowe przy wykorzystaniu zdjęć z sesji fotograficznej z zeszłego tygodnia 📸📸📸 Wielkie Dzięki za realizacje należą się FrosteR Kacper Nowosielski 💪💪💪


#110LatTradycji

Poprzedni artykułGaleria z meczu JKS Czarni 1910 Jasło-JKS Jarosław
Następny artykułDzień Meczowy