Przegrywamy z Orłem Przeworsk 1:2

Przegrywamy 1:2 mecz z Orłem Przeworsk grając przez 2/3 meczu z przewagą jednego zawodnika.Kluczowa była pierwsza połowa w której nie potrafimy wykorzystać kilku doborowych sytuacji do strzelenia bramki.Z kolei przeciwnicy wyprowadzają dwa celne ciosy i do przerwy prowadzą 2:0.

Po przerwie wychodzimy zmotywowani i gonimy wynik czego efektem jest strzelona bramką przez Pawła Setlaka ,po kilkunastu minutach strzelamy kolejna lecz sędzina boczną dopatrzyła się spalonego ( chyba tylko ona na stadionie).Od tego momentu nasza gra jest chaotyczna,nie potrafimy stworzyć sytuacji ,odsłaniamy się czego efektem są dwie bardzo dobre sytuacje Orła z których obronną ręką wychodzimy dzięki bramkarzowi .

Niestety mecz kończy się porażka 1:2 która komplikuje nam sytuacje w tabeli,zostały dwa mecze do końca rundy w których musimy się pokazać zdecydowanie lepiej niż z Orłem i poprostu wyszarpać punkty przeciwnikom.

Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk 1-2 (0-2)
0-1 Hubert Bednarz (42), 0-2 Hubert Bednarz (45), 1-2 Paweł Setlak (57)
Czarni: Łukasz Lepucki – Maciej Sowa, Wojciech Myśliwiec, Szymon Sabik, Krzysztof Szydło – Rafał Mastaj, Łukasz Urban (75 Jakub Frączek), Paweł Setlak – Emihrad Mchedlidze (69 Kamil Majka), Wojciech Kiełtyka (80 Karol Szydło) – Pavlo Kulish; trener Adam Domaradzki, asystent Artur Gałuszka.