W meczu ze Startem Rymanów po raz pierwszy w zespole seniorów w tym sezonie zagrał 18-letni Oskar Polakiewicz. Poprzedni występ młodego piłkarza miał miejsce w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu z Markiewicza Krosno.

Oskar Polakiewicz na początku września wrócił z wyjazdu zagranicznego do Jasła i rozpoczął treningi z drużyną juniorów. Już w pierwszym meczu po powrocie strzelił dwa gole Startowi Pruchnik, odwracając losy starcia na korzyść biało-czarnych. Łącznie w czterech spotkaniach zdobył sześć bramek. Trener Mateusz Ostrowski zdecydował się przesunąć wyróżniającego zawodnika z powrotem do kadry seniorów, w której przecież z powodzeniem występował w poprzednich rozgrywkach.

Debiut w krośnieńskiej Klasie Okręgowej Oskar Polakiewicz zanotował 21 maja 2022 roku w wyjazdowym meczu z Przełęczą Dukla. Tydzień później strzelił premierowego gola z Ostoją Kołaczyce. Sezon 2021/22 zakończył z 90 minutami gry. Zdecydowanie więcej szans dostał w następnej kampanii, grając dziesięć meczów w wyjściowej jedenastce, w tym siedem w pełnym wymiarze czasowym. W niedzielnym pojedynku ze Startem powrócił na piątoligowe boiska po blisko czteromiesięcznej przerwie.

Poprzedni artykułMichoń: Jesteśmy pewni siebie
Następny artykułZapowiedź meczu z Tempem