Czarni Jasło
    1
    Koniec meczu
    Sprawozdanie

W zakończonym niedawno meczu Czarni Jasło remisują z Partyzantem MAL-BUD 1 Targowiska 1:1, przegrywając do przerwy 0:1. Gola na wagę jednego punktu strzelił Marcin Krajewski.

Czarni wracają do Jasła z lekkim niedosytem, szczególnie po drugiej połowie, w której prowadzili grę i stworzyli kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych, ale piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Raz słupek i kilka razy dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy ratował drużynę Partyzanta.

Za tydzień kolejny mecz wyjazdowy, tym razem jaślanie udadzą się do Ustrzyk Dolnych.

Partyzant: Niemiec - Sieniawski, Dul, Śliwiński, Stodolak, Kubal, Miklaszewski, Korzeniowski, Filar, Polański, Wilk.

Czarni: Niemczyński - Kosiba, Zubrytski, Mastaj, Piątkowski - Niemiec, Urban, Florian, Rzońca - Fryc - Krajewski.