Zwycięstwem 1:0 zakończyło się spotkanie XVII kolejki w której Nasz zespół podejmował na własnym obiekcie Kotwicę Korczyna.

Przez pierwsze 30 minut spotkania sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Bardzo groźny strzał oddał Szydło w 36 minucie. Chwilę później Czarni wyszli na prowadzenie- zamieszanie w polu karnym wykorzystał Gabryel- 1:0.

Początek drugiej połowy to próby Korczyny- sytuacji sam na sam w 51 minucie nie wykorzystali goście a Niemczyński zachował zimną krew i nie dał się pokonać. Chwilę później Niemczyński popisał się znakomitą obroną rzutu wolnego Korczyny. W drugiej połowie Czarni stworzyli sobie kilka dogodnych akcji, lecz brakowało dokładności i szczęścia aby piłka wpadła do bramki gości. W 90 minucie Niemczyński znakomicie broni strzał z rzutu wolnego Korczyny a mecz kończy się zwycięstwem Czarnych 1:0.

JKS Czarni 1910 Jasło- Kotwica Korczyna 1:0 (1:0)

Skład JKS czarni 1910 Jasło
Niemczyński- Myśliwiec, Szydło (71′ Wójtowicz), Szopa, Wyderka, Borowiec, Szura (65′ Wilk), Setlak, Urban, Gabryel, Kulig (88’Musiał)

Poprzedni artykułWygrana w wyjazdowym spotkaniu XVIII kolejki: Wisłok Sieniawa 0:4 JKS Czarni 1910 Jasło