Drużyna OKS Markiewicza Krosno podjęła decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w rozgrywkach krośnieńskiej Klasy Okręgowej w sezonie 2023/24. Takie stanowisko niesie za sobą kilka ważnych zmian dla pozostałych drużyn w ligowej stawce.

W związku z wycofaniem drużyny OKS Markiewicza Krosno, wyniki wszystkich dotychczas rozegranych spotkań z jej udziałem zostają anulowane. Drużyny, które według terminarza dopiero miały rozgrywać swoje mecze z Markiewicza, od najbliższej kolejki będą pauzować.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, w przypadku wycofania drużyny i anulowania wyników, kartki otrzymane w rozegranych meczach wlicza się do ogólnego rejestru kar. Do klasyfikacji strzelców nie wlicza się natomiast goli strzelonych w tych spotkaniach, one również zostają anulowane.

Dla przypomnienia, Czarni Jasło w trzeciej kolejce spotkań wygrali na wyjeździe z zespołem Markiewicza Krosno 4:1. Dwa gole strzelił Sebastian Suszko, po jednym trafieniu zanotowali Karol Potera i Rafał Mastaj. Żółtym kartonikiem ukarany został Mateusz Majka.

Foto: jaslonet.pl

Poprzedni artykułWeekendowy rozkład jazdy
Następny artykułCiężko wywalczony remis w Besku