Dużo zmian kadrowych nastąpiło w zespole Czarnych Jasło w przerwie letniej między sezonami. Do drużyny Mateusza Ostrowskiego dołączyło siedmiu nowych piłkarzy.

Z Igloopolu Dębica klub pozyskał napastnika Adriana Brzostowskiego i pomocnika Marcina Janusa. Z Wolanii Wola Rzędzińska na podkarpackie boiska przenieśli się pomocnik Mateusz Michoń i obrońca Tomasz Tragarz. Po dwóch latach do Czarnych powrócili obrońca Paweł Remut z Legionu Pilzno i bramkarz Łukasz Lepucki z Kolejarza Stróże. Ostatnim nabytkiem jest obrońca Konrad Gogosz z LKS Czeluśnica. Co więcej, wypożyczeni z Ekoball Stali Sanok w rundzie wiosennej obrońca Sebastian Suszko oraz pomocnik Jakub Ząbkiewicz nadal będą reprezentować biało-czarne barwy.

Nie obyło się bez kilku pożegnań. Drużynę opuścili: Damian Niemczyński (Przełęcz Dukla), Maciej Sowa i Łukasz Urban (obaj LKS Czeluśnica), Tomasz Pałucki, Robert Niemiec i Wiktor Wanat (wszyscy Sparta Osobnica), Krzysztof Szydło (GKS Zarzecze-Dębowiec), Sebastian Sobolak (powrót do Wiki Sanok).

Kadra seniorów na rundę jesienną 2023:

Bramkarze: Łukasz Lepucki, Patryk Szostak.

Obrońcy: Piotr Kosiba, Adrian Więcek, Szymon Sudyka, Sebastian Suszko, Tomasz Tragarz, Paweł Remut, Konrad Gogosz.

Pomocnicy: Karol Potera, Karol Rzońca, Rafał Mastaj, Wiktor Fara, Paweł Setlak, Mateusz Michoń, Marcin Janus, Jakub Ząbkiewicz.

Napastnicy: Adrian Brzostowski, Mateusz Majka.

Trenerzy: Mateusz Ostrowski, Tomasz Paluch.

Poprzedni artykułPodsumowanie letnich sparingów
Następny artykułZapowiedź meczu z Górnikiem