Firma „Alfaram Łukasz Ochwat” Sponsorem Strategicznym JKS Czarni 1910 Jasło

Przez ostatnią dekadę wiele mówiło się w Jaśle o potrzebie pozyskania sponsora strategicznego dla klubu JKS Czarni 1910 Jasło .

➡️Dzisiaj oficjalnie możemy przekazać radosną informację, jakże ważną dla Biało Czarnej społeczności skupionej wokół klubu.
W dniu 5 stycznia 2023r. po wielu spotkaniach i rozmowach , w siedzibie firmy Alfaram w obecności Prezesa Klubu Pana Piotra Samborskiego oraz właściciela Firmy Alfaram – Producent Nowoczesnych Luster Pana Łukasz Ochwata została podpisana umowa na mocy której Firma Alfaram zostaje Sponsorem Strategicznym JKS Czarni 1910 Jasło ‼️‼️‼️

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi z nawiązania współpracy z tak uznaną marką, jaką jest Alfaram. Wspólne działania z pewnością przyczynią się do rozwoju klubu JKS Czarni 1910 Jasło w najbliższym czasie. Jesteśmy przekonani, iż jest to początek owocnej współpracy – mówi prezes Piotr Samborski.

Nie bez znaczenia jest fakt że jest to lokalna firma co przyczyni się do możliwość integracji społeczności jasielskiej wokół firmy Alfaram jak i wydarzeń sportowych, z udziałem klubu JKS Czarni 1910 Jasło.

Firma Alfaram to jasielska firma, która specjalizuje się w produkcji luster i szkła. Produkcja lokalna bardzo szybko przekształciła się w produkcję regionalną, a następnie w krajową.

Wielkim atutem firmy jest bogaty wybór produktów oraz konkurencyjne ceny. Możliwość dowolnej modyfikacji jest wielkim atutem ponieważ firma wszystkie lustra produkuje od początku do końca.

Czym różni się ta firma na tle innych konkurencyjnych firm? Przede wszystkim fachowa i dobra obsługa każdego klienta. Wysoka jakość produktów i usług jest priorytetem. Kupując w Alfaram masz pewność, że zamówiony produkt będzie najwyższej jakości🔝🔝🔝

Ofertę firmy znajdziecie na stronie internetowej pod linkiem:
https://alfaram.pl/
oraz w mediach społecznościowych
Instagram ➡️➡️➡️ https://instagram.com/alfaram.lustra?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Facebook ➡️➡️➡️
https://www.facebook.com/alfaram.lustra/

Firmę „Alfaram” znajdziecie państwo w Jaśle pod adresem:
ul. Mickiewicza 96
38-200 Jasło
Telefon:697 787 373
E-mail:sklep@alfaram.pl

Ps.to nie koniec dobrych informacji 😉
Śledźcie nasze media na bieżąco .

Wspieraj Swój Lokalny Klub JKS 🤍🖤🤍🖤🤍

Poprzedni artykułSzczęśliwego Nowego Roku JKS
Następny artykułSzymon Filar nowym członkiem Klubu 100